info@arzmedya.com.tr +90 216 405 24 84

Web Tasarımı

Tam Profesyonel Bir Web Sayfanız Olsun..


Dijital dünyanın gereksinimlerinden olan web tasarımı; etkileyici, kullanıcı dostu ve teknolojiye uyumlu olmalıdır. Firma, kurum veya markanız hakkında ilk bilgilerin edinildiği adres web sayfanızdır. Bu nedenle etkileyici bir web sayfası iyi bir başlangıç yapmanızı sağlar.

 

İhtiyaçlarınız için detaylı analizler yapıyor ve profesyonel tasarımlar hazırlıyoruz. Web tasarımlarını oluştururken kolay erişilebilir olmasına, mobil uyuma sahip olmasına ve interaktif bir yapı özelliği taşımasına özen gösteriyoruz.

 

 

Kişisel Site Tasarımı

Şahısların kendilerini ve faaliyetlerini tanıtmak için kullandıkları ve sayfa sayısı eklenecek içeriğe göre belirlenen web tasarımı çözümüdür.

 

Micro Site Tasarımı

Yeni çıkan ürün veya hizmet tanıtımlarınızın, hızlı ve akılda kalıcı bir biçimde gerçekleştirilmesini sağlayan web tasarım çözümüdür. İki ya da üç sayfadan oluşmaktadır.

 

Kurumsal Site Tasarımı

Kurumların yaygın olarak tercih ettiği, hızlı erişilebilen ve içeriğine kolay ulaşılabilen web tasarım çözümüdür. Sayfa sayısı kurum ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir.

 

Portal Site Tasarımı

Yoğun içeriğe sahip, kurum, sosyal topluluk veya çeşitli interaktif servisler sunan web siteleri için hazırlanan web tasarım çözümüdür. Dinamik yapıda olduğu için sayfa sayısı sınırlaması yoktur.

 

E-Ticaret Site Tasarımı

Yüksek kullanıcı trafiğinde dahi, hızlı bir biçimde açılan, ürün satışlarının gerçekleştirildiği alışveriş siteleri için hazırlanan web tasarım çözümüdür.

 


Bir Kahve, Bir Dokunuş, Bir Marka..

Siz reklam yaptıramadıklarımızdan mısınız? Bir kahve içelim ve markanıza değer katalım.

Scroll to Top